Публікація

УГСПЛ запрошує аудиторські фірми до участі в тендері

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує аудиторські фірми до надання послуг з проведення фінансового аудиту в рамках грантової угоди №55070039 зі Шведським Агентством міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA)*. Аудит має бути проведений відповідно до міжнародних стандартів IAASB та Технічного завдання, що додається.

Для участі у тендері зацікавлені організації повинні подати:

  1. Лист зацікавленості, який повинен містити назву організації, адресу, контактну інформацію (телефон/факс, електрону пошту, адресу сторінки в Інтернет), П.І.Б. керівника організації, мати підпис керівника та печатку;
  2.  Копії реєстраційних документів;
  3.  Два окремих кошториси на весь обсяг робіт у гривнях (зазначити вартість послуг погодинно), вказаних у Технічному завданні 1 та Технічному завданні 2;
  4. Технічну записку, яка має містити підтверджену інформацію про досвід проведення фінансового аудиту українських неприбуткових організацій та кваліфіковане кадрове забезпечення, відповідно до вимог Технічних завдань (включно з копіями сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію аудиторів), а також робочий план.

Документи направляються в письмовій формі за електронною адресою: [email protected]. В темі листа мають бути вказані FA_SIDA_2016 та скорочена назва організації, що подає заявку.

Термін подання пропозицій – 29 березня 2016, до 23.59 за київським часом. Заявки, подані після спливу терміну не передаються до розгляду тендерному комітету.

Рішення тендерного комітету УГСПЛ буде прийнято до 31 березня 2016. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі організації, що своєчасно надіслали свої пропозиції до УГСПЛ.

Проведення аудиторської перевірки має розпочатися не пізніше 11 квітня 2016. Звіт за результатами аудиторської перевірки повинен бути наданий УГСПЛ не пізніше 28 квітня 2016.

 

Питання, пов’язані з цим тендером, розглядаються, лише якщо вони направлені за електронною адресою: [email protected].

УГСПЛ очікує на плідну співпрацю.

 

З повагою,

Аркадій Бущенко

Виконавчий директор

ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини»

 

*Коротка інформація:
Обсяг використаних коштів SIDA організацією у період з 1 січня по 31 грудня 2015 склав 10 675 622,37 грн, у т.ч. на цілі субгрантів використано 3 510 429,27 грн. Субгрантові контракти діяли протягом січня-грудня 2015 р. і були підписані з 17-мя організаціями-членами УГСПЛ.   

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: