Публікація

УГСПЛ запрошує аудиторські фірми до участі в тендері на проведення аудиту річної фінансової діяльності

Технічне завдання

на аудит річної фінансової діяльності

I. Введення

Українська Гельсінська спілка з прав людини (тут і далі – Організація) має намір замовити проведення аудиту фінансової діяльності Організації за 2012 рік. До участі у тендері запрошуються аудиторські фірми.

Аудиторська перевірка має бути проведена аудиторською фірмою (тут і далі – аудитором) відповідно до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) у обсязі, зазначеному у цій тендерній пропозиції.

II. Цілі і завдання аудиту

Аудитор, що буде відібраний за результатом розгляду заявок, буде повинен:

– Скласти аудиторський висновок щодо достовірності річної фінансової  звітності організації, зокрема: чи відображають бухгалтерський баланс та звіт про фінансові результати достовірно та в усіх суттєвих аспектах фактичне фінансове становище Організації станом на 1 січня 2013 року за результатами операцій в період з 1 січня по 31 грудня 2012 року.

– На підставі вищезгаданого висновку узагальнити висновки щодо питань внутрішнього контролю Організації та оцінити ризики, пов’язані із цим контролем, навести виявлені значні недоліки, включно з суттєвими недоліками, в межах проведених аудиторських процедур, в мірі, необхідній для висловлення аудитором думки  про фінансову звітність.

– Оцінити відповідність діяльності та бухгалтерського обліку Організації національному законодавству, включно з податковим законодавством.

– Дослідити, яких заходів було вжито за результатами попередніх аудиторських перевірок і чи були ці заходи адекватними для подолання виявлених недоліків.

ІІІ. Аудиторські процедури

Аудитор самостійно розробляє, планує та виконує усі необхідні аудиторські процедури,  керуючись власним досвідом та Міжнародними стандартами аудиту.

Аудитор самостійно, керуючись власним досвідом та Міжнародними стандартами аудиту, встановлює рівні істотності та проводить оцінку виявлених ризиків та усіх недоліків.

Організація зобов’язується надати аудитору доступ до усієї інформації та документів, які стосуються діяльності та фінансової звітності Організації, та надати усі необхідні роз’яснення, у тому числі у письмовій формі.

IV. Звіт аудитора

По завершенню перевірки Аудитор повинен представити Організації Управлінський лист, в якому міститься висновок аудитора та всі результати перевірки. Перелік результатів перевірки не обмежується обсягом робіт, і аудитор має право торкнутися інших питань. Лист має містити опис використаної методології та обсягу аудиту, перелік виявлених невідповідностей та недоліків, незалежно від їх істотності. Аудитор повинен розробити рекомендації стосовно усунення виявлених недоліків і викласти їх в порядку пріоритетності. Аудитор повинен провести обговорення усіх моментів, вказаних в Управлінському листі, з керівництвом Організації.

По закінченню аудиту та обговорення керівництвом Організації усіх моментів, вказаних в Управлінському листі, аудитор повинен надати Аудиторській звіт, що  містить висновок аудитора про достовірність річної фінансової  звітності організації та відповідність системи внутрішнього контролю Організації. Аудиторський Звіт повинен містити запевнення у тому, що аудит був виконаний кваліфікованим аудитором у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).

Аудиторський Звіт повинен містити підпис відповідального аудитора, заголовок та назву аудиторської фірми.

Аудиторський Звіт не повинен перевищувати 20 сторінок, повинен бути складений англійською та  українською мовами.

Аудиторський Звіт надається Організації у двох друкованих копіях українською та англійською мовами та в електронному вигляді.

V. Терміни

Пропозиції з цього технічного завдання повинні бути представлені Організації до 12 липня 2013 року.

Рішення Тендерної комісії Організації буде прийнято до 17 липня 2013 року. Про Рішення Тендерної комісії будуть повідомлені усі конкурсанти, які своєчасно надіслали до Організації тендерні пропозиції.

Проведення аудиторської перевірки має розпочатися не пізніше 22 липня 2013 року.

Аудиторській звіт повинен бути наданий Організації не пізніше 15 вересня 2013 року та містити ім’я, прізвище та підпис відповідального аудитора, заголовок та назву аудиторської фірми.

VІ. Контактна інформація

Будь-які питання, пов’язані з цим технічним завданням, направляються в письмовій формі за електронною адресою [email protected] на ім’я Бущенка Аркадія Петровича, виконавчого директора УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: