Публікація

УГСПЛ запрошує до співпраці бухгалтера(-ку) з субгрантів

Українська Гельсінська спілка з прав людини шукає бухгалтера/бухгалтерку з субгрантів, який/яка відповідатиме за координацію діяльності отримувачів суб-грантів з бухгалтерських та фінансових питань під час реалізації субгрантових угод, моніторинг та контроль за дотриманням бюджету та звітністю, здійснення поточних фінансових та бухгалтерських операцій за субгрантами.

Ключові завдання:

· Забезпечення підготовки бюджетних форм та вимог до бюджету в рамках субгрантових конкурсів, здійснення перевірки та погодження поданих на конкурс бюджетів, погодження внесення змін до бюджетів.

· Здійснення підготовки електронних форм звітності по субгрантам та надання консультацій субреципієнтам щодо їх заповнення.

· Забезпечення своєчасного збору фінансових звітів від субреципієнтів (в паперовому форматі).

· Перевірка проміжних та фінальних фінансових звітів субреципієнтів на предмет наявності недоліків та порушень щодо виконання вимог чинного законодавства, умов субгрантової угоди та цільового характеру використання коштів.

· Підготовка звітів про результати перевірки та повідомлення субреципієнтів про них.

· Контроль за виконанням субреципієнтом зазначених у звіті рекомендацій, виправленням недоліків.

· Забезпечення повного та достовірного відображення інформації, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах, на рахунках бухгалтерського обліку.

· Консультативна підтримка субреципієнтів щодо всіх аспектів фінансового управління субгрантами.

· Здійснення перевірок фінансового та спільного програмно-фінансового моніторингу в організації субреципієнтів.

· Забезпечення відсутності кредиторської заборгованості субреципієнтів перед організацією після закінчення терміну дії субгрантів.

· Забезпечення підготовки оброблених документів, реєстрів і звітності для зберігання їх протягом установленого терміну.

Кваліфікаційні вимоги:

· Освіта відповідного напряму підготовки економічна або фінансова (бажано);

· стаж бухгалтерської роботи не менше 2 років;

· досвід роботи з первинними бухгалтерськими документами;

· володіння українською мовою;

· знання комп’ютерних програм MS Word та MS Excel (обов’язково) та вміння обробляти великі масиви даних;

· здатність працювати в команді та орієнтованість на результат;

· вміння логічно мислити та пропонувати рішення;

Пріоритет надається кандидатам, які:

· мають досвід роботи з субгрантами,

· мають досвід роботи в неприбуткових організаціях.

Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме та мотиваційний лист до 10 грудня 2023 року на адресу [email protected]. У темі листа треба зазначити «Бухгалтер з субгрантів», в тілі листа вказати очікуваний розмір фінансової винагороди.

Кандидати, які увійдуть до короткого списку, будуть повідомлені про результати відбору та запрошені до інтерв’ю. Кожен з кандидатів буде проінформований про результати відбору у письмовій формі.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: