Публікація

Програма USAID «Права людини в дії» (УГСПЛ): вакансія менеджера з адвокації та PR

Вакансія менеджера з адвокації та PR Програми USAID «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на зайняття вакантної посади менеджера з адвокації та PR Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Ключові обов’язки:

 • Планування адвокаційної діяльності в рамках Програми (спільно з ключовим персоналом) та її координація, запуск та супровід окремих адвокаційних кампаній.
 • Налагодження співпраці, забезпечення комунікації та координації з представниками різних гілок влади, посольствами, міжнародними інституціями та громадськими організаціями.
 • Здійснення регулярного моніторингу та аналізу ситуації у сфері прав людини за тематикою Програми, внесення пропозицій щодо необхідних інтервенцій для формування порядку денного у сфері прав людини.
 • Організація та модерація адвокаційних та інформаційних заходів, участь в ефірах тощо, представлення Програми на зовнішніх майданчиках (включаючи міжнародні).
 • Підтримка зв’язків та забезпечення комунікації із засобами масової інформації за Програмою.
 • Підготовка публічних звернень, заяв, аналітичних довідок, участь у розробці візуальних матеріалів тощо, а також надання інформації для програмних звітів.

Кваліфікаційні вимоги:

Загальні вимоги:

 • Вища освіта та досвід роботи від 3 років на релевантній посаді.
 • Обізнаність щодо тематики прав людини.
 • Досвід громадської та/або проектної діяльності.
 • Знання української та англійської мови (не нижче рівня upper-intermediate).

Спеціальні вимоги:

 • Розуміння специфіки роботи органів влади, міжнародних організацій та громадського сектору, а також процесу формування державної політики та законотворчих процесів.
 • Розвинені навички збору та аналізу інформації, письма, комунікації та ведення переговорів.
 • Відповідальність, організованість, системний підхід, проактивність, увага до деталей та мультизадачність, стресостійкість, вміння працювати у стислі терміни, виконувати роботу самостійно та в команді.
 • Наявність професійних контактів в органах влади, громадських організаціях та міжнародних інституціях буде перевагою.

Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме та мотиваційний лист до 18 листопада 2018 року на адресу [email protected].

У темі листа треба зазначити «Менеджер з адвокації та PR», в тілі листа вказати очікуваний розмір заробітної оплати. Відбір кандидатів буде здійснюватися за результатами співбесіди серед найвідповідніших кандидатів. Кожен кандидат буде повідомлений про результати відбору в письмовій формі.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 27 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.

Програма USAID «Права людини в дії» має за мету посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникають внаслідок конфлікту на Сході України та незаконної анексії Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності. Завданнями Програми є (1) Розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини; (2) Посилення участі у стратегічних судових справах; (3) Вдосконалення та розширення роботи з підвищення правової обізнаності та посилення спроможності громадян; (4) Відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: