Публікація

Оголошується конкурс на участь у Школі громадського активіста

Центр «СІМ» оголошує конкурс на участь у Школі громадського активіста.

Регіональний член УГСПЛ чекає заявок від громадських активістів, працівників закладів освіти і культури, а також студентської молоді з Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Харківської, Донецької та Луганської областей, які мають бажання або вже активно діють у сфері захисту прав людини.

Відібрані учасники пройдуть навчання у двох стратегічних сесіях (школах), які відбуватимуться 16-20 липня (права людини, толерантність, адвокація) та 17-21 серпня (форум-театр, дискусійні клуби як інструменти правової просвіти з для вирішення соціальних проблем у громадах).

Учасники Школи навчаться розуміти поняття «права людини», «людська гідність», «толерантність», дізнаються що таке «адвокація» та зможуть побудувати адвокасі-кампанії у сфері дотримання та захисту прав людини. Також учасники сесій оволодіють методикою форум-театру та дискусійних клубів як засобів вирішення соціальних проблем громади та освоять засоби художньої візуалізації для пропагування прав людини. “Випускники” Школи мають шанс реалізувати власні правозахисні проекти у своїх громадах за Центру«СІМ».

13240749_622883771208622_6668276509235573379_n

За результатами навчання у Школах, громадські активісти здобудуть навички планування просвітницьких та адвокаційних заходів, спрямованих на інтеграцію переселенців у громади та матимуть змогу втілити їх на практиці.

Вимоги до учасників:
вік – від 18 років;
участь в обох сесіях;
розуміти поняття «права людини»;
вчасно надіслати заявку.

Школи громадського активіста відбуватимуться в реколекційно-відпочинковому центрі «Світлиця» (смт. Брюховичі, Львів).

Організатори компенсують учасникам проїзд в обидва боки (за умови наявності квитків у межах вартості проїзду автобусом або купейним вагоном поїзда), забезпечують проживанням і харчуванням.

Відбір учасників Школи відбуватиметься на конкурсних засадах.

Для участі в Школі потрібно до 24:00 26 червня 2016 р. надіслати заповнену Анкету учасника Школи громадського активіста (заповнити), а також надіслати резюме та есе на одну з тем: «Як збудувати єдину Україну?», «Міцні громади – майбутнє України» на адресу [email protected].

Про результати відбору всі учасники будуть повідомлені не пізніше 01 липня 2016 року.

***
Школа громадського активіста відбуватиметься в межах проекту «Активізація громадянського суспільства 6-ти областей України для подолання стереотипів та інтеграції ВПО у життя громад «Декалог примирення», за підтримки The Black Sea Trust, проекту Фонду Германа Маршалла (Project of the German Marshall Fund of the United States).

Більш детально про проект читайте тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: