Публікація

Менеджер субгрантів

Українська Гельсінська спілка з прав людини шукає менеджера/менеджерки з управління суб-грантами, який/яка відповідатиме за організацію та проведення суб-грантових конкурсів, комунікацію з отримувачами суб-грантів, а також консультуватиме їх, здійснюватиме контроль за реалізацію суб-грантів, моніторинг їх виконання та звітування за ними.

 

Ключові завдання:

(1) Підготовка та організація суб-грантових конкурсів різних типів згідно стандартів USAID, включаючи:

 • Підготовка та розповсюдження інформаційних та технічних матеріалів стосовно конкурсів суб-грантів.
 • Обробка, реєстрація та облік суб-грантових заявок.
 • Надання консультаційної підтримки заявникам з питань участі в конкурсі суб-грантів та підготовки заявок.
 • Організація та супроводження роботи Відбіркової комісії конкурсу суб-грантів.
 • Підготовка звітної документації за результатами конкурсів суб-грантів.
 • Підготовка необхідної документації щодо суб-грантового процесу (включно з суб- грантовими договорами та пов’язаними документами).

(2) Координування та контроль за діяльністю суб-грантерів із впровадження суб-грантових проєктів:

 • Адміністрування суб-грантових проектів, підтримка комунікації з грантерами та надання необхідної консультаційної підтримки.
 • Збір та обробка первинної документації від отримувачів суб-грантів.
 • Здійснення заходів з моніторингу та оцінки суб-грантових проектів.
 • Контроль за поданням своєчасної звітності суб-грантерами та перевірка звітності на достовірність даних та досягнення запланованого.
 • Забезпечення та підтримка процесу закриття суб-грантових проектів.

(3) Узгодження та координування роботи з бухгалтером з суб-грантів.

(4) Підготовка звітності за всіма суб-грантами для керівництва програми USAID «Права людини в дії» та керівництва УГСПЛ.

 

Кваліфікаційні вимоги:

 • Повна вища освіта.
 • Практичний досвід роботи за напрямом (проектний менеджмент, адміністрування грантових проектів та/або суб-грантів) від 2 років.
 • Відмінні організаційні здібності, розвинені комунікаційні навички, а також навички ділового листування.
 • Увага до деталей, готовність ефективно працювати у стислі терміни, вміння працювати самостійно та у команді, спроможність виконувати кілька завдань одночасно.
 • Досвід громадської та/або проектної діяльності або роботи у міжнародних/донорських організаціях (проєктах).
 • Вільне володіння українською мовою.

 

Пріоритет надається кандидатам, які:

 • Здобули вищу освіту у сфері правознавства, політичних студій, соціології, менеджменту чи гуманітарних наук.
 • Обізнані щодо тематики прав людини (зокрема, в умовах збройного конфлікту та окупації).
 • Мають досвід за напрямом фінансового менеджменту проєктів (грантів).
 • Володіють англійською мовою.

 

Очікуваний час початку роботи: червень 2022 року.

 

Менеджера/менеджерки з управління суб-грантами буде в першу чергу залучений(а) до реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ з 2014 по 2024 рр.

 

Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме та мотиваційний лист до 19 травня 2022 року на адресу [email protected]. У темі листа треба зазначити «Менеджер суб-грантів», в тілі листа вказати очікуваний розмір фінансової винагороди.

 

Кандидати, які увійдуть до короткого списку, будуть повідомлені про результати відбору та запрошені до інтерв’ю. Кожен з кандидатів буде проінформований про результати відбору у письмовій формі.

 

 

Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.

Програма USAID «Права людини в дії» має за мету посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникли та виникають внаслідок збройної агресії РФ, на Сході України та незаконної окупації Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності. Завданнями Програми є (1) Розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини; (2) Посилення участі у стратегічних судових справах; (3) Вдосконалення та розширення роботи з підвищення правової обізнаності та посилення спроможності громадян; (4) Відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту.

 

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: