Публікація

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини, оголошує конкурс на отримання пропозицій (оновлено)

                       

ОГОЛОШЕННЯ

конкурсу пропозицій

Увага! Оновлення.

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» інформує учасників  конкурсу на виготовлення та поставку двох дерев’яних альтанок та одного дерев’яного  павільйону для Громадської  спілки «Освітній дім з прав людини в Чернігові» щодо перенесення рішення тендерного комітету замовника з 4 листопада на 14 листопада.

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» (далі по тексту Замовник) оголошує  конкурс пропозицій на виготовлення та поставку двох дерев’яних альтанок та одного дерев’яного павільйону для занять у групах на свіжому повітрі з метою забезпечення більш ефективного навчального процесу під час освітніх заходів на власній території Громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові», що розташована за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Количівка, пров. Луговий, 1Г.  Торги проводяться в рамках проекту № 2006-00484.04 в напрямку матеріально-технічного оснащення  Громадської спілки «Освітній дім прав людини у Чернігові. Проект фінансується Фондом Чарльза Стюарта Мотта (Mott Foundation)

Зацікавлені постачальники мають подати:

  1. Лист зацікавленості.
  2. Цінові пропозиції.
  3. Технічну записку.
  4. Копії реєстраційних документів, що засвідчують право на здійснення підприємницької діяльності.

Термін подання пропозицій – до 27 жовтня 2016 року до 23.59 за київським часом. Заявки, подані після спливу терміну не передаються до розгляду тендерному комітету.

Рішення тендерного комітету Замовника буде прийнято до 4 листопада 2016 р. Про прийняте рішення будуть повідомлені усі організації, що своєчасно надіслали свої пропозиції.

Всю необхідну інформацію про вимоги можна знайти чи отримати у додатку  до цього  листа або на сайті http://helsinki.org.ua.  Питання, пов’язані з цим тендером, розглядаються, лише якщо вони направлені на електронну адресу: [email protected].

Тендерні пропозиції приймаються за електронною адресою [email protected].

В темі листа мають бути вказані EQ_МОТТ_2015 та скорочена назва організації, що подає заявку.

Бажаємо успіху та чекаємо на Ваші пропозиції. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Запит

Тех. записка

 

З повагою,

Аркадій Бущенко

Виконавчий директор

ГС «Українська Гельсінська спілка з прав людини»

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: