Публікація

Знижка на комунальні послуги для сімей, до яких входять непрацездатні особи

Для сімей ветранів війни, що складаються лише з непрацездатних осіб (ст.12,13,14,15 згідно ЗУ ” Про статус ветеранів війни,гарантії їх соціального захисту”),пільги, у разі користування газом для опалювання житла надаються на подвійний розмір опалювальної площі. Надайте будь-ласка роз’ясненняя, чи підпадає сім’я Іваліда війни 2гр.1966р.народження під визначення “непрацездатних осіб”, коли дружина 1966р.н. має третю групу інвалідності заг.захворювання і то не довічно.Чи мають право на пільги з оплати за газопостачання на подвійний розмір опалювальної площі в розмірі зі 100%знижкою,коли третя група інвалідності ззахв. тільки обмежує працездатність а не позбавляє її повністю. Дякую.

Відповідь.
Дійсно, для сімей, що складаються лише з непрацездатних осіб, надається 100-процентна знижка за користування газом для опалювання житла на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. метри на кожну особу, яка має право на знижку плати, та 21 кв. метр на сім&#146ю).

Непрацездатні громадяни – особи, які досягли встановленого законом пенсійного віку або визнані інвалідами, у тому числі діти-інваліди, а також особи, які мають право на пенсію у зв&#146язку з втратою годувальника відповідно до цього Закону (ст. 1 З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про загальнообов&#146язкове державне пенсійне страхування»).

Таким чином, на Вашу сім’ю розповсюджується зазначена вище норма.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: