Публікація

Щодо соціального забезпечення сімей з дітьми, що мають інвалідність

Добрий день, в мене 2-є дітей, одному 4 роки , другому 2 з половиною і він має інвалідне , ні я ні чоловік не працюєм.Підскажіть будласка, які допомоги нам положені.Дякую.

Відповідь
Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам
Право на державну соціальну допомогу мають інваліди з дитинства і діти-інваліди віком до 18 років.
На дітей-інвалідів віком до 18 років – 70 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. До державної соціальної допомоги призначається надбавка на догляд: на дитину-інваліда віком до 6 років – 50 відсотків прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям
Державна соціальна допомога призначається малозабезпеченим сім’ям, які з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід, що не перевищує рівень забезпечення прожиткового мінімуму.
Рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімуму) для призначення допомоги у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб – 21 відсоток, для дітей – 75 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів – 100 відсотків відповідного прожиткового мінімуму.
Для кожної дитини (крім дитини-інваліда), яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 відсотків, а для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї – на 20 відсотків.
Для оформлення допомоги звертатися необхідно до місцевого Управління праці і соціального захисту населення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: