Публікація

Розрахунок зі звільненим працівником

після звільнення за згодою сторін з державного підприемства, мені будь-якими способами ухиляються перерахувати нараховані мені кошти, на мій особовий картковий рахунок в банку!

Відповідь
Питання звільнення з роботи регулюється Кодексом законів про працю України. Так статтею 47 КЗпПУ встановлено, що Власник або уповноважений ним орган зобов’язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.
У ст. 116 КЗпПУ йдеться про те, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. При цьому про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
Крім того у ст. 117 КЗпПУ зазначено, що в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.
Таким чином, підприємство повинно було провести повний розрахунок з вами у день звільнення. Якщо керівництво підприємства ухиляється від розрахунку, ви маєте право вимагати через суд виплати належної вам зарплати, а також середній заробіток за весь час затримки розрахунку.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: