Публікація

Можливість додаткової відпустки для медичних працівників

Добрый день!Я работаю в больнице,на 0,5ставки мед.статистик и на 0,5ставки участковой медсестрой терапевта положено ли мне к основному отпуску 3 дополнительных дня за участковость? Спасибо!

————–
Надавати додаткову оплачувану щорічну відпустку лікарям дільничних лікарень, дільничним лікарям-терапевтам, дільничим медсестрам можна з 1 січня 2006 року. Згідно із Законом України «Про внесення змін до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я» від 12.02.2008 № 2427-IV частину першу статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19 листопада 1992 року № 2801-XII доповнено пунктом «н» такого змісту:
«Лікарі дільничних лікарень, головні лікарі та лікарі амбулаторій, розташованих у сільській місцевості, дільничні лікарі-терапевти, лікарі-педіатри, дільничні медсестри територіальних ділянок поліклінік (поліклінічних підрозділів) та дільничні медичні сестри амбулаторій, лікарі загальної практики (сімейні лікарі) та медичні сестри загальної практики — сімейної медицини, завідувачі терапевтичних та педіатричних відділень поліклінік, керівники амбулаторій та відділень сімейної медицини, лікарі (старші лікарі) та середній медичний персонал виїзних бригад станцій і відділень швидкої та невідкладної медичної допомоги, станцій санітарної авіації та відділень планової та екстреної консультативної допомоги — за безперервну роботу на зазначених посадах у зазначених закладах (на територіальних ділянках) понад три роки мають право на додаткову оплачувану щорічну відпустку тривалістю три календарних дні. При цьому зберігаються права інших категорій медичних працівників на додаткову оплачувану відпустку у межах існуючих норм» (у редакції Закону України від 12 лютого 2008 року № 121-VI).
Отже, Ви маєте право на додаткову відпустку, строком 3 дні, за умови безперервної роботи на посаді дільничої медсестри понад 3 роки.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: