Публікація

Звіт за результатами спільного моніторингу КПВВ «Каланчак» та «Чонгар»

5, 6 та 11 березня 2020 року працівниками Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, спільно з представниками громадських організацій УГСПЛ та “КРИМСОС” проведено спільні робочі моніторингові візити на контрольні пункти в’їзду/виїзду “Каланчак” та “Чонгар” відповідно, з метою оцінки функціонування ЦНАПів та сервісної зони КПВВ.

Звіт за результатами спільного моніторингу КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» можна переглянути ТУТ

Українська Гельсінська спілка з прав людини впроваджує зазначену діяльність в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук:https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: