Публікація

Збірка учнівських робіт переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу з міжнародного гуманітарного права

Українська Гельсінська Спілка з прав людини в партнерстві з Міністерством освіти і науки України з грудня 2023 року по березень 2024 року провела конкурс учнівських творчих робіт на тему: «Права людини та права дитини в умовах війни».

Мета Конкурсу – поширення інформації про права людини та міжнародне гуманітарне право в умовах російсько-української війни, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.

У цій збірці зібрані роботи переможців та лауреатів Конкурсу, що висловлюють їхній погляд на ці важливі питання через призму творчості. Через есе, плакати та відео учні й учениці намагалися привернути увагу світової спільноти до подій в Україні, спонукати до роздумів та дій.

Ця збірка буде не лише джерелом інформації, але й кроком у напрямку свідомого розуміння норм міжнародного гуманітарного права, підтримки та захисту прав кожної людини.

Представлені роботи стануть у нагоді вчителям, методистам закладів післядипломної педагогічної освіти, усім, хто цікавиться баченням підлітками норм міжнародного гуманітарного права і прав людини. 

Переглянути повністю Збірку робіт переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Права людини та права дитини в умовах війни.


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Дана публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: