Публікація

Забезпечення прав людини на рівні місцевих громад: правозахисна “паспортизація” м. Ковеля

Українська Гельсінська спілка спільно з Офісом Уповноваженого ВР України з прав людини підготувала звіт у рамках проекту “Паспортизація областей з прав людини”. Звіт містить результати моніторингово візиту до міста Ковеля Волинської області. Попередні подібні візити правозахисники здійснили до Харківської області та міста Вознесенська Миколаївської області.

Зі звітом можна ознайомитись ТУТ.

Цей звіт підготовлено в рамках проекту «Права людини в дії» завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Цей звіт підготовлено в рамках:

Проекту «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Проекту з інституційного розвитку УСГПЛ за фінансової підтримки Уряду Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida). Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди Уряду Швеції.

Підготовка та публікація звіту здійснена також за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту «Права людини понад усе», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди Уряду Канади.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: