Публікація

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Кривий Ріг)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Кривий Ріг).

Розробка містить результати пілотування першого в Україні моніторингу реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у м. Кривий Ріг.

Розробка знаходиться за посиланням.

Пілотний моніторинг проведено у червні-липні 2019 року експертом Української Гельсінської спілки з прав людини у межах проекту «Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів».

Монітор: Тарас Щербатюк, голова громадської організації «Черкаський правозахисний центр».

Упорядник: Андрій Галай, координатор Місцевого індексу прав людини УГСПЛ.

Дослідження здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: