Публікація

Результати моніторингу місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Публікацію підготовлено Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках проекту «Моніторинг місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в цивільних та адміністративних справах», який здійснюється за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя»

Звіт описує ключові елементи та основні показники діяльності системи надання безоплатної правової допомоги з точки зору доступності, зручності та ефективності отримання правової допомоги для клієнтів БПД.

Звіт підготовлено експертною групою щодо розробки методології моніторингу та аналізу його результатів у складі: Олександр Позняк, Андрій Галай, Олена Матвійчук, Людмила Клочко, Лідія Тополевська. Також у роботі взяли участь керівник мережі приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк та координатор мережі приймалень УГСПЛ Наталія Козаренко.

Ознайомитись із публікацією можна за посиланням.

Ця публікація була здійснена завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Погляди автора(-ів), представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: