Публікація

Правовий аналіз проєкту закону №6177 “Про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації”

Система захисту персональних даних в Україні застаріла і давно не відповідає розвитку технологій обміну, обробки та використання інформації. Політика держави у цій сфері потребує змін і уніфікації зі стандартами Європейського Союзу.

11 жовтня Верховна рада України зареєструвала проєкт закону №6177 “Про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації”, який повинен був вирішити деякі з окреслених проблем.

Експерти Української Гельсінської спілки з прав людини, Лабораторії цифрової безпеки, Харківської правозахисної групи, Платформи прав людини напрацювали ряд своїх рекомендацій до тексту законопроєкту і ми пропонуємо вам з ними ознайомитися.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: