Публікація

Права людини та місцева демократія

Права людини і місцева демократія / Упорядники: Буров С., Величко Н., Єлігулашвілі М., Жигалдо В., Ковшун Л., Левченко О. – 2017. – 92 с. УДК 342.7+57 ББК 67.99(2)061.2

У посібнику ми спробували продемонструвати зв’язок між місцевою демократією та правами людини. Як ефективно захищати та просувати права людини за допомогою локальних кампаній та безпосередніх механізмах прямої участі. Сам текст побудовано на практичних прикладах, порадах та підказках у застосуванні технік та інструментів тиску громадськості на представників органів влади та співпраці заради вирішення суспільних проблем. Посібник стане у нагоді для громадських активістів, політиків та всім, хто намагається своїми діями просувати ідею прав людини.

Посібник доступний за посиланням.

Це продукт став можливим завдяки наступним ініціативам, які впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту Фонду Чарльза Стюарта Мотта «Право на участь» та проекту «Права людини понад усе» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Відповідальність за вміст несе УГСПЛ та автори, і він не обов’язково відображає погляди Фонду Чарльза Стюарта Мотта, Міністерства міжнародних справ Канади та уряду Канади.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: