Публікація

Пілотне дослідження УГСПЛ: «Безпека мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+: проблеми комунікації між організаторами, поліцією та органами місцевого самоврядування»

У цьому звіті проаналізовано міжнародні документи, національне законодавство щодо забезпечення права на мирне зібрання, а також повноваження та обов’язки поліції та органів місцевого самоврядування щодо взаємодії з організаторами мирних зібрань з метою їх безпечного проведення. Розглянуто ключові проблеми у комунікації між організаторами мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+ і владою, а також ЗМІ. Даний документ також містить результати моніторингу процесу комунікації між згаданими зацікавленими сторонами у 6 містах України (Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків).

 

Повне пілотне дослідження УГСПЛ знаходиться за посиланням

Матеріал підготовлений Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Асоціацією УМДПЛ, ГО «Правозахисна ініціатива» і ГО «Інсайт» за підтримки Freedom House в Україні. Доповідь розрахована на представників органів місцевого самоврядування, поліції, посольств, міжнародних та міжурядових організацій, журналістів, правозахисників і громадських активістів.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: