Публікація

Моніторинговий звіт “Проблеми насильства за ознакою статі в зоні конфлікту” за результатами моніторингового візиту правозахисників в зону АТО

Ми пропонуємо до вашої уваги моніторинговий звіт за тематикою “Проблеми насильства за ознакою статі в зоні конфлікту”. Моніторинговий візит здійснено спільно з «Інформаційно-консультативним жіночим центром» влітку 2015 року для того, щоб зібрати дані щодо ґендерно-обумовленого насильства в зоні конфлікту та у пост-конфліктний період для узагальнення, надання рекомендацій відповідним структурам та захисту потерпілих. Також, інформацію щодо випадків порушення прав людини передано юристам УГСПЛ для підготовки та подання скарг до Європейського суду з прав людини.

Візит здійснено в рамках проекту USAID «Права людини в дії», який виконується УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: