Публікація

Матеріали навчально-практичного курсу «Школа – територія прав людини»

Навчально-практичні матеріали містять методичні та інформаційні ресурси щодо розвитку шкіл на засадах прав людини та інтеграції стандартів і принципів освіти в сфері прав людини в освітній простір загальноосвітніх навчальних закладів.

Навчально-практичні матеріали призначені для вчителів, соціальних педагогів, адміністраторів, батьків, методистів департаментів та відділів освіти, активістів НГО, які пройшли або беруть участь у навчально-практичному курсі «Школа – територія прав людини».

Навчально-практичні матеріали створені в рамках навчально-практичного курсу «Школа – територія прав людини». Відтворення матеріалів даного посібника в некомерційних освітніх цілях дозволяється лише за умови наведення належного посилання на джерело.

Посібник можна знайти на сайті тут

Над публікацією працювали: О. Козорог, С. Ратушняк, А. Кінаш, С. Буров, О. Войтенко Упорядник видання: О. Козорог Освітні редактори: І. Костюк, С. Ратушняк Дизайн: С. Храмцов

Дана публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погля- ди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор.

Починаючи з 1992р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну до- помогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/ USAID Ukraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: