Публікація

Інфографіка від УГСПЛ “Нові правила реєстрації місця проживання: зміни для ВПО”

Верховна Рада України 30 листопада 2021 року прийняла закон Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення відомостей про зареєстроване місце проживання осіб на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, а також оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, або документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус .  Завдяки цьому нормативному акту з 22 березня 2022 року переселенці отримають довгоочікувані зміни. Вони мають полегшити вирішення багатьох проблем при отриманні соціальних і адміністративних послуг  як громадянами України з ТОТ, так і тими, що виїхали на підконтрольну Україні територію з оформленням або без оформлення статусу ВПО.

Щоб мати під рукою всю необхідну інформацію щодо нових правил скачайте або роздрукуйте інфографіку від УГСПЛ “Нові правила реєстрації місця проживання: зміни для ВПО”.

Інфографіку розроблено Наталією Єсіною, координаторкою правопросвітнього напряму громадської приймальні УГСПЛ у Сумах.

 

 

 

Інформаційні матеріали підготовлено за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: