Публікація

Гуманітарна катастрофа чи гуманітарна голка — дві сторони однієї медалі: доступ до гуманітарної допомоги в умовах збройного конфлікту на сході України

Видання присвячене комплексному доступу до гуманітарної допомоги у ситуації збройного конфлікту на сході України.

Розглянутий правовий аспект міжнародної гуманітарної допомоги. На підставі аналізу відкритих джерел та проведеного власного дослідження визначено проблемні питання стану доступу до гуманітарної допомоги в умовах військового конфлікту на сході України. Наведені результати інтерв’ю з членами гуманітарних органі- зацій, моніторингових візитів, опитування внутрішньо переміщених осіб, які потребують гуманітарної допомоги.

У доповіді використана інформація, отримана в ході польової місії, що здійснена за підтримки проекту Агентства США з міжнародно- го розвитку (USAID) «Права людини в дії», який виконується Укра- їнською Гельсінською спілкою з прав людини. Американський народ, через USAID, надає економічну та гумані- тарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook facebook.com/USAIDUkraine.

«Гуманітарна катастрофа чи гуманітарна голка – дві сторони однієї медалі: доступ до гуманітарної допомоги в умовах збройного конфлікту на сході України».

Автори: О. А. Біда, А. Б. Блага, О. А. Мартиненко, М. Г. Статкевич; за заг. ред. А.П. Бущенка / Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: