Публікація

Доповідь міжнародної групи експертів «Кримський процес: проблеми дотримання стандартів справедливого правосуддя у політично вмотивованих справах»

У доповіді представлені результати роботи експертної групи з аналізу дев’яти судових процесів в Криму за політично вмотивованими справами, які проходили в період з 2016 по 2018 років.

Він містить аналіз дотримання окремих стандартів справедливого правосуддя (незалежний та неупереджений суд, створений на підстав закону, публічність, рівність строін, презумпція невинуватості), приклади зі спостережень за процесами, опис 9 судових процесів а також висновки і рекомендації владі Російської Федерації, України і міжнародному співтовариству.

При підготовці доповіді були використані результати моніторингу судових процесів в Криму (174 судових засідання по 9 судовим справам), проведеного ініціативною групою «Кримський процес», а також інформація з відкритих джерел, опитування свідків та матеріали справ (77 матеріалів з 53 джерел).

Ключовою гипотезою дослідження був аналіз – чи може судова система, створена в умовах окупації, забезпечити ефективний захист від незаконних політично мотивованих переслідувань.

Відповіді на це та інші питання за посиланням. Доповідь доступна російською мовою.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: