Публікація

Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні

У колективній монографії, підготовленій науковцями, юристами-практиками й експертами неурядових організацій, вперше докладно розкрито зміст, основні елементи та механізми реалізації правосуддя перехідного періоду, яке розглянуто в контексті одночасної трансформації українського суспільства від авторитарного минулого до демократичної сучасності та від умов військового конфлікту до постконфліктного стану.

Проаналізовано досвід запровадження моделей правосуддя перехідного періоду в інших країнах. Зроблено акцент на не- можливості простого запозичення будь-якої моделі перехідного правосуддя через відмінність соціально-культурних особливостей кожної з країн, де ці моделі застосовувалися. Розраховано на депутатський корпус, працівників державного сектора, які працюють у сферах кримінальної юстиції, правоохоронної діяльності, культури та соціального забезпечення; представників міжнародних і неурядових організацій. Колектив авторів висловлює подяку Олексію Задоєнку, Олені Пазюк та Світлані Рибалко, без сприяння і допомоги яких підготовка монографії була б неможливою.

Повний текст дослідження

Реферативний огляд

Реферативний огляд англійською

Додаток. С.В. Куліцька – «Погляд на правосуддя перехідного періоду в країнах Латинської Америки крізь призму практики Міжамериканської комісії з прав людини (МАКПЛ) та Міжамериканського суду з прав людини (МАСПЛ)»

Проведення цього дослідження стало можливим завдяки щедрій підтримці амери- канського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Відповідальність за вміст несуть автори, і він не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: еконо- мічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. По- чинаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про про- грами USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine. usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: