Публікація

Алгоритм дій “Як перевезти через КПВВ з ОРДЛО більше 50 тисяч гривень” (інфографіка)

Не всі знають, але при перетині лінії розмежування через контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ) з ОРДЛО одна людина може перевозити з собою до 50 тисяч гривень, або еквівалент цієї суми в іноземній валюті. Жодних пояснень про їх походження надавати не потрібно. А що робити, якщо необхідно перевезти більшу суму? З огляду на численні звернення громадян до Української Гельсінської спілки з прав з наведеної вище проблеми, ми підготували простий алгоритм дій.

 

Натисніть Алгоритм дій від УГСПЛ: як перевезти через КПВВ більше 50000 гривень , щоб зберегти на свій смартфон чи роздрукувати.

Зверніть увагу! Для Криму встановлений інший грошовий ліміт, проте загальні поради зазначені у статті є актуальними і для мешканців Криму.

 

Інфографіку підготовлено за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: