Публікація

ПРОГРАМА USAID «ПРАВА ЛЮДИНИ В ДІЇ»

 

1412853903

 

ugspl-logo-horizontal

 

Назва програми: «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні» («Права людини в дії»)

Програма, яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини з 2014 по 2024 рр. за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

З метою посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникають внаслідок конфлікту на Сході України та незаконної анексії Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності.

Для досягнення цієї мети, зусилля буде сфокусовано на наступних завданнях:

Завдання 1: Розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини

Завдання 2: Посилення участі у стратегічних судових справах

Завдання 3: Вдосконалення та розширення роботи з підвищення обізнаності та посилення правової спроможності громадян

Завдання 4: Відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту

Бенефіціаром програми виступає Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Контактна інформація:

Маргарита Тарасова, керівник програми ([email protected])

Українська Гельсінська спілка з прав людини

вул. Фролівська 3/34, Київ, Україна

Тел.: 044-485-17-92, факс: 044-425-99-24

Веб-сайт: http://helsinki.org.ua/

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: