Публікація

Конотопське Товариство споживачів і платників податків «Гідність»

Конотопське Товариство споживачів і платників податків «Гідність» створене 24.07.1996 року, зареєстроване 05.02.1997 р. (свідоцтво № 2) рішенням Конотопського міськвиконкому Сумської обл. № 32 від 03.02.1997 р., свідоцтво про державну реєстрацію сер. А00 № 184034. Станом на 01.06.2008 р. складається із 205 членів Товариства. Товариство ініціювало створення організацій – клонів у містах Тростянці, Кролевці та Середині Буді. З 2006 року є членом Української Гельсінської спілки з прав людини. З початку створення працює у напрямку всебічної правової просвіти та захисту прав людини, у тому числі споживачів і платників податків.

Основні напрями та результати діяльності

Метою діяльності Товариства є забезпечення надійного захисту законних прав та створення умов для задоволення потреб споживачів і платників податків, моніторинг діяльності і відкритості органів влади та місцевого самоврядування; проведення соціологічних досліджень; організація та проведення з метою правової пропаганди і просвіти зустрічей з мешканцями міста, колективами організацій та підприємств; правозахисна діяльність через постійно діючу громадську приймальню Товариства.

Основними завданнями Товариства є:

– донесення до споживачів і платників податків інформації про їхні законні права та можливості;

– реалізація принципів і механізмів створення громадянського суспільства, в тому числі щодо зближення інтересів споживачів та виробників товарів і послуг на користь здоров’я людини та екологічної безпечності людської діяльності, а також для задоволення інших особистих і суспільних потреб, які не суперечать положенням цього Статуту;

– всебічний захист прав і законних інтересів членів Товариства;

– захист прав інших споживачів і платників податків за угодою з ними чи за власною ініціативою.

Основні досягнення.  До громадське приймальні щомісяця звертається за правовою допомогою в середньому 50 осіб. Організація має позитивний досвід судового захисту громадян – за допомогою Товариства виграно сотні справ у судах, в тому числі дві справи у Європейському суді (2004 рік). Проведено 120 зустрічей з колективами підприємств, громадських організацій, жителями мікрорайонів міста. Товариство має високий рейтинг у Конотопі та районі, інших містах області.

Діючі програми Товариства на даний час:

– Діяльність в Громадській Раді Конотопської міської ради Сумської області

– Діяльність громадської приймальні з надання правової допомоги, в тому числі постійно діючої «гарячої телефонної лінії» та електронної пошти за проектом УГСПЛ

Партнери Товариства:  Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Інститут «Республіка», Комітет виборців України, УЕА «Зелений світ».

Керівництво Товариства: голова Володимир Пономаренко, заступник Микола Пацак, журналіст; Олександр Назаренко, юрист.

 

Адреса Товариства «Гідність» та громадської приймальні: вул. Професійна, 3а, м. Конотоп Сумської області, 41606. Телефон (05447) 557-18. Поштова скринька [email protected].

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: