Публікація

“Гельсінська ініціатива – XXI”

Громадську правозахисну організацію “Гельсінська ініціатива – XXI” створено у м. Чорткові Тернопільської області 4 лютого 2006 року та легалізовано шляхом повідомлення у міській раді.

Створення нової правозахисної організації стало результатом кількарічної діяльності при Чортківській громадській організації ЕГО «Зелений Світ» кореспондентського пункту інформаційного бюлетеня “Права людини” – видання Харківської правозахисної групи, що є однією з найавторитетніших українських громадських організацій.

Метою діяльності “Гельсінської ініціативи-XXI” проголошено “захист людських прав і основних свобод через сприяння практичному виконанню гуманітарних статей статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі 1975 року, інших прийнятих на його основі міжнародних правових документів, що враховують цивілізаційні проблеми та цілі розвитку XXI століття”.

“Гельсінська ініціатива – XXI” розглядає права людини у взаємозалежності з колективними правами сучасного та майбутніх поколінь на соціально-економічний, політичний, національно-культурний розвиток, на захист здоров’я та життя, а також поряд із нашим обов’язком сприяти формуванню гармонійних взаємостосунків у соціальному та природному середовищі.

Головою “Гельсінської ініціативи-XXI” обрано Олександра Степаненка.

Обов’язки членів Ради організації виконують журналістка Любов Лазука, адвокат Андрій Оленюк, громадський активіст Юхим Макотерський.

У травні 2006 року «Гельсінська ініціатива-XXI» приєдналася до Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ). Голову «Гельсінської ініціативи» Олександра Степаненка обрано членом Правління УГСПЛ.

У співпраці з УГС ПЛ, ЕГО «Зелений Світ» та редакцією газети «Свобода» у січні 2008 року відкрито громадську правозахисну приймальню у Тернополі.

Офіс приймальні знаходиться за адресою: 46000 м. Тернопіль , вул. Живова, 11, 8-й поверх, оф. 803, приміщення редакції газети «Свобода».

Постійні години прийому – кожної середи та п’ятниці з чотирнадцятої до вісімнадцятої години. Можливий попередній запис на спеціальний прийом за телефоном: + 380-352- 25-28-60.
Можливе надання консультації за письмовою заявою, яку можна направити на поштову адресу приймальні, а також – на адреси електронної пошти [email protected], [email protected].

Юридична адреса: м. Чортків Тернопільської області, вул Лесі Українки, 8 кв. 1.
Адреса для листування: а/с № 12 головна пошта м. Чортків Тернопільської області 48500
Електронна пошта: [email protected].
Телефон:Телефон: 067 354 81 86

Більше інформації на сайті: 21.helsinki.org.ua

До вашої уваги:

Звіт про діяльність організації за 2008 рік

Звіт про діяльність організації за 2009 рік

Звіт про діяльність організації за 2010 рік

коментарі

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: