Публікація

Дитяча екологічна громадська організація «Флора»

Дитяча екологічна громадська організація „ФЛОРА” є неприбутковою, неполітичною, нерелігійною та неурядовою організацією, що була створена в центрі України у місті Кіровоград в 2000 році як обласна організація з метою підтримки дітей та молоді у їх прагненні змінити себе та навколишній світ на краще.

Мета та завдання організації: соціальний захист дітей та молоді; вирішення питань виховання та освіти; екологічне виховання дітей та молоді, сприяння поширенню правових знань та підвищення правової культури, захист законних, соціальних та інших інтересів своїх членів, пропаганда демократичних і загально людських цінностей, формування активної громадянської позиції у підлітків та молоді, підтримка євро інтеграційних устремлінь України,  пропагування європейських цінностей серед дітей та молоді.

Місія нашої організації – діти повинні бути щасливими.

На даний час ДЕГО «ФЛОРА» є дієвою структурою, що має згуртовану команду, чітку стратегію, розроблені плани роботи, систему моніторингу й оцінки своєї діяльності(роботи), повагу громади та підтримку влади.

Організація є учасницею реалізації мережевих проектів: по створенню Звітів по дотриманню прав людини, Альтернативного звіту про реалізацією Україною положень Конвенції ООН про права дитини 2002 – 2008 роки, проведенню дослідження «Насильство в школі: аналіз проблеми та допомога, якої потребують діти та вчителі у її розв’язанні» .

Крім того реалізуються й самостійні проекти та  кампанії.

Вже протягом 4 років «Флора» проводить моніторинг дотримання прав дитини в регіоні, звіт оприлюднюється на передодні Дня захисту дітей.

З 2007 року працює громадська приймальня. В ній діти та їх батьки можуть отримати безкоштовну фахову допомогу психолога та юриста. Психолог активно співпрацює зі СІЗО, проводить тренінги та індивідуальні консультації для дітей, що там знаходяться.

Коло питань, з яким стикаються юристи дуже широке: від оформлення соціальної допомоги  до відновлення майнових прав неповнолітніх.

В роботі з дітьми та молоддю ми відпрацьовуємо позитивні стратегій поведінки, вчимо розв’язувати конфлікти ненасильницьким шляхом, підвищуємо рівень компетентності неповнолітніх, щодо механізму захисту власних прав, в тому числі і у взаємодії з правоохоронними органами.

Крім того, для того щоб суттєво знизити рівень агресії в молодіжному середовищі, навчити поважати права інших, шукати ненасильницькі методи розв’язання конфліктів,  організація працює над створенням в області мережі Шкільних центрів розв’язання конфліктів.

За ініціативою ДЕГО «ФЛОРА» на обласному  телебаченні  з  січня  2009 року запрацював  медіа  – проект «Служба захисту  дітей »

Контакти:

Президент ДЕГО «Флора»:Шестакова Людмила Володимирівна

М. Кіровоград, вул. Курганна, 36/2,кв.2, інд. 25015

Тел..: (0522)27-04-63

Ел. Пошта: [email protected]

Адреса сайту: childflora.org.ua

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: