Публікація

Міжнародний фестиваль документального кіно Docudays.UA

Docudays.UA був заснований у 2003 році. Це єдиний міжнародний фестиваль документальних фільмів про права людини в Україні.

Організаторами Фестивалю є УГСПЛ та Громадська організація “Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв”, а з осені 2007 року – також Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я, Херсонська міська Асоціація журналістів „Південь”.

Мета фестивалю Docudays.UA – засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем людства, сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людської гідності як найвищої цінності.

Структура Docudays.UA: конкурсні покази документальних фільмів, ретроспектива фільмів славетних режисерів-документалістів, інформаційні та тематичні програми, семінари, круглі столи, дискусії, конференції, майстер-класи майстрів документального кіно, міжнародна майстерня документального кіно. Під час фестивалю працює відеотека, в ній знаходяться касети VHS або DVD зі всіма фільмами-учасниками фестивалю для індивідуального перегляду.

Конкурси Docudays.UA. Основні конкурси на фестивалі: професійний і правозахисний. Кожен конкурс має призовий фонд. У журі фестивалю запрошені зірки документалістики, відомі правозахисники та журналісти.

Мандрівний фестиваль Docudays Ua «Дні документального кіно про права людини».

За традицією, з жовтня до грудня Міжнародний фестиваль «Docudays Ua»  відправляється мандрувати регіонами країни.

Детальніше про фестиваль дивіться на сайті: http://www.docudays.org.ua

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: