Публікація

Зустріч Коаліції на захист громадянського суспільства

8June 2018

Час: 8 червня 2018 року, 10:00

Місце: INVERIA flow space  (Київ, вул. Володимирська, 49А)

11 квітня українські громадські організації оголосили про створення Коаліції на захист громадянського суспільства в Україні.

Меморандум вже підписали 40 організацій, активістів та журналістів, ще більше підтримали її діяльність. Причина гуртування – посилення тиску на активістів, правозахисників та журналістів у всіх регіонах країни. Від початку 2018 року правозахисники фіксують напади на мирні зібрання, застосування фізичного насильства щодо окремих представників третього сектору, та інші форми тиску, зокрема юридичного та фінансового, які, на жаль, залишаються без належного розслідування і притягнення винуватців до відповідальності.

Зустріч 8 червня – стане першою зустріччю учасників Коаліції, на якій буде розроблена подальша стратегія та план спільної роботи. На ній організація Freedom House надасть інформацію про ресурси, які вже вдалося залучити для розвитку ініціативи. Також учасники Коаліції розкажуть про кроки, які вони робили та планують втілювати з метою захисту громадянського суспільства.

Для участі просимо зареєструватися, написавши на e-mail: [email protected]

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: