Публікація

ZOOM-вебінар “2021: призма прав людини”. Динаміка російсько-українського збройного конфлікту у співідношенні з іншими важливими подіями

21December 2021

Час та місце:

21 грудня, 16:00-17-30.

На цьому вебінарі, заключному у 2021 році, ми розглянемо, як динаміка російсько-українського збройного конфлікту співвідноситься з іншими важливими регіональними та міжнародними подіями. Зокрема, ми проаналізуємо маніпуляції з біженцями на білорусько-польському кордоні, загострення відносин Польщі і ЄС, зростання наступу на правозахисні організації в Росії, зміну лідерства в Німеччині, повернення до влади Талібану та взаємодію Росії з ними, а також політику нової Адміністрації Президента Байдена та пост-Брекзітівської Британії щодо України та Росії.

Cпікери:

Олександра Матвійчук, правозахисниця та голова правління Центру громадянських свобод

Сінді Віттке, дослідниця та керівниця проєктів Інституту східних і південно-східних європейських студій у м. Ляйбніц

Модераторка:

Катерина Бусол, к.ю.н., юристка, старша викладачка НУ “Києво-Могилянська академія”  

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Захід проводитиметься англійською мовою у Zoom із синхронним перекладом українською.

Якщо ви хочете взяти участь у дискусії та мати можливість поставити запитання спікерам у чаті Zoom, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3dYcWmD

 

Переклад дискусії українською мовою також транслюватиметься на Фейсбук-сторінках організаторів: https://cutt.ly/3cVIDXI, https://cutt.ly/ecVIXiN. Оригінальний англомовний варіант дискусії транслюватиметься на YouTube-сторінці Української Гельсінської спілки з прав людини: https://cutt.ly/JcVI3Nc

 

Організатори/Партнери:

Медійна ініціатива за права людини

Програма USAID Права людини в дії

Українська Гельсінська cпілка з прав людини

 

Ця  дискусія є частиною #InternationalLawTalks – серії вебінарів, покликаних сприяти розвитку якісної, цікавої та доступної для загального розуміння аналітики з актуальних питань міжнародного права в українському публічному просторі. 

Вебінари об’єднують українських та іноземних фахівців. Вони контекстуалізують питання, пов’язані зі збройними конфліктами, примиренням і перехідним правосуддям в Україні, у ширшій  динаміці сучасного міжнародного права та міжнародних відносин. 

Таким чином, проєкт допомагає українським юристам і громадськості розширити свої міжнародно-правові горизонти, а також сприяє більш нюансованому розумінню ситуації в Україні та регіоні іноземними фахівцями.

 

УГСПЛ є співорганізатором заходу в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: