Публікація

Запрошуємо на тренінг «Документування воєнних злочинів: типові помилки і найкращі практики» 

27June 2023

27 та 28 червня 2023 року в Києві відбудеться тренінг «Документування воєнних злочинів: типові помилки і найкращі практики».

Під час тренінгу учасники зможуть дізнатися:

  • що таке документування;
  • в чому різниця між воєнними злочинами та військовими;
  • практичні поради зі спілкування з постраждалими, отримання дозволу на передачу персональних даних, зі зйомки подій так, щоб фото та відео матеріали стали частиною документування;
  • які є методи та способи документування: найкращі практики з організації процесу і поширені помилки в роботі.

Запрошуємо до участі тих, хто займається або планує розпочати діяльність з документування воєнних злочинів.

Для участі у тренінгу заповніть онлайн-форму нижче або за посиланням до 23:59 13 червня 2023 р. Про результати відбору учасникам повідомлять телефоном або письмово на електронну адресу кандидата/кандидатки.

Кількість місць обмежена. Точне місце проведення буде повідомлено відібраним учасникам.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу, компенсують витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним (плацкартним) вагоном поїзда, рейсовим автобусом).


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: