Публікація

Тренінг «Абсолютна заборона катування: національний вимір». Зареєструйтеся до 3 травня!

27April 2023

Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочинає відбір учасників тренінгу «Абсолютна заборона катування: національний вимір». Тренінг впроваджуватиметься в рамках Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії».

Запрошуємо до участі суддів (слідчі судді, судді кримінальної палати), адвокатів (кримінальної практики), прокурорів (процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення), які  мають базові знання з практики застосування Європейським судом  статей 3 та 5 ЄКПЛ та  зацікавлені в аналізі факторів, які впливають на реалізацію вказаних стандартів на  національному рівні.  

Програма тренінгу включає питання застосуванню статей 3 та 5 ЄКПЛ на національному рівні із врахуванням практики їх застосування ЄСПЛ. 

Як зареєструватися на навчання?

Для того, щоб зареєструватися, заповніть анкету щодо участі у відборі за посиланням: Анкета учасника конкурсного відбору для участі в тренінгу «Абсолютна заборона катування: національний вимір».

Кількість місць обмежена. До проходження навчання цього року будуть запрошені до 22 учасників.

Участь в тренінгу можуть взяти учасники зі всіх регіонів України. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням. Витрати на  проїзд організаторами тренінгу НЕ відшкодовуються.

Де і коли відбудеться тренінг?

ОНОВЛЕННЯ: змінилася дата проведення тренінгу!

Формат тренінгу – очний. Місто проведення – м. Київ. Дата проведення –27 травня 2023 з 9.00 до 18.00. 

Більше деталей учасники отримають після завершення конкурсного відбору. 

Кінцевий строк заповнення онлайн-заявки: 03 травня 2023 року о 23.59.

Результати конкурсу учасникам будуть повідомлені не пізніше 06 травня 2023 року.

Відібраним учасникам на електрону пошту будуть надіслані матеріали, з якими вони мають ОБОВ’ЯЗКОВО ознайомитися до  тренінгу задля ефективного навчання. Учасники мають оцінити своє навантаження та розраховувати, що в середньому для підготовки до тренінгу їм необхідно буде приділити не менше 5-8 годин.

З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу – Ольга Семенюк, ел. пошта [email protected], тел. +38050-965-31-47.

 

Тренінг впроваджуватиметься в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії».

 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: