Публікація

Як студентам з окупованих територій отримати пільги під час навчання? Онлайнконсультація

18November 2021
Чи мають право студенти з тимчасово окупованих територій отримати довідку ВПО і користуватись пільгами, якщо вони навчаються на підконтрольній території? Чи є пільги на оплату гуртожитку?
Всі ці питання та багато інших, 18 листопада о 13.00 роз’яснюють:
Леонід Сітченко, юрист громадської приймальні УГСПЛ та Олександр Данилов, адвокат громадської приймальні УГСПЛ.
Консультація відбудеться онлайн на платформі Zoom. Долучитись до події та поставити питання експертам можуть всі охочі.
Лінк на зум: https://us02web.zoom.us/j/85174093715.
Також трансляція відбуватиметься на сторінці УГСПЛ та в ФБ — події.
Українська Гельсінська спілка з прав людини при БО “Фонд Милосердя та здоров’я” Українська Гельсінська спілка з прав людини у м. Херсоні працює за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: