Публікація

Як ФСБ викрадає та катує кримчан в анексованому Криму

2November 2017

2 листопада о 10:30 в агенції “Interfax-Україна” українські правозахисники та адвокати розкажуть про справу кримського татарина Рената Параламова, у якого 13 вересня російські співробітники ФСБ в анексованому Криму провели незаконний обшук, потім примусово утримували в будівлі сімферопольського ФСБ і застосовували тортури. А також про перспективи встановлення винних, розслідування цієї та інших справ з точки зору національного законодавства та міжнародного права.

Спікери прес-конференції:

Ренат Параламов, потерпілий від катувань з боку окупаційних органів влади в Криму

Еміль Курбедінов, адвокат

Денис Рабомізо, адвокат, Українська Гельсінська спілка з прав людини

Юлія Усенко, прокурор відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та запобігання корупції управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури АР Крим

Таміла Ташева, координатор громадської організації “КримСОС”,

Енвер Кадиров, Глава правління ГО “Правозахисний рух Криму”

Для довідки:

13 вересня, в селищі Нижньогірське в Криму, російські силовики провели обшук в будинку Рената Параламова. Ренат Параламов – кримський татарин, сповідуючий мусульманин, батько чотирьох неповнолітніх дітей, в Криму заробляв тогівлею на ринку. Після незаконного обшуку у Параламова, невідомі викрали його, як потім стало відомо – це були співробітники ФСБ, підконтрольного владі РФ в Криму. Параламова тримали в управлінні ФСБ, застосували тортури з ціллю примушення до співпраці та дачі неправдивих свідчень. 14 вересня його знайшли на автостанції в Сімферополі у вкрай важкому стані.

Контакти: 0930042851 – Джеміль.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: