Публікація

Виставка «Думайдан – 2016: фотомиті» у Тернополі

9November 2016

9 листопада у Тернополі відкриється фотовиставка «Думайдан – 2016: фотомиті», присвячена попереднім підсумкам проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах».

dumaidan_web_ternopil

Час: 11:00

Місце: вестибюль головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка (вул. Максима Кривоноса, 2, м. Тернопіль)

Виставка триватиме два дні, 9-10 листопада (з 8:00 до 17:00, без перерви на обід).  Контактна особа: Олександр Степаненко, тел.: 050 228 82 36.

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012; фотографії занедбаних парків Тернопільщини екологіста Олександра Степаненка, фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренка, активістів Тамари Харчилави, Нінель Суслової та Олександра Чеботарьова про мирні протести на Київщині, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в Ірпені.

Фрагменти виставки.
Фрагменти виставки

Одна із представлених на фото історій:

Весною 2016 року загострився річний конфлікт щодо озера Качине на Позняках. Забудовник ЖК “Житлоінвестбуд-УКБ” вирішив засипати озеро і побудувати там багатоповерхівку.  Через декілька місяців забудовник звернувся до суду та почав вимагати від екологічних активістів та місцевих мешканців близько 200 000 гривень нібито за те, що вони перешкоджали йому засипати озеро.

Також командою проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» буде надано до обговорення присутніх бачення змін до українського екологічного законодавства, що покращить ситуацію у цій сфері.

00001-mts_snapshot_00-30_-2016-11-02_11-49-47

Просимо участників дискусії заздалегідь ознайомитися з предметом обговорення за цим посиланням.

Вхід безкоштовний!

Після відкриття фотовиставки та експертного обговорення 9 листопада 2016 року о 14.00 відбудеться неформальне спілкування з відвідувачами за чашкою кави.

Прес-анонс

Опис фотовиставки

Програма заходу

Звернення адвоката Олени Сапожнікової

Резолюція № 1 у рамках проекту

Проект змін до законодавства

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина”, Громадська організація Центр правових та політичних досліджень “СІМ”, Екологічно-гуманітарного об’єднання “Зелений Світ”, Громадська організація “Зелений Фронт”.

Захід у Тернополі проводиться за підтримки Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: