Публікація

Відкриття виставки «Правозахисниці: обличчя сили»

30June 2016

Місце: America House Kyiv, вул. Пимоненка, 6

Час: четвер, 30 червня, 18:00

Жінки, які відстоюють права людини, раз у раз кидають виклик релігійним і культурним нормам та патріархальним установкам, які вводять жінок у підлегле становище, стигматизують або обмежують їх. В усьому світі вони часто наражаються на погрози, зневагу та образи, яких не знають їхні колеги-чоловіки. Від наклепницьких інформаційних кампаній до сексуального та гендерно обумовленого насильства.

Фотовиставка Мережі Домів прав людини демонструє портрети 18 правозахисниць, наголошуючи таким чином на надзвичайно важливій ролі, яку жінки відіграють у захисті і популяризації прав людини на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Портрети цієї виставки виражають мудрість, відвагу та нескореність видатних правозахисниць. Це візуальна подорож дорогами їхньої роботи, сповненими викликів, часто небезпечними і не поцінованими належно з боку влади або суспільства.

 

Не забудьте документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідчення водія).

Захід проводиться в рамках проекту USAID  «Права людини в дії», який впроваджується Української Гельсінською спілкою з прав людини, завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої черезАгентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAIDhttp://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: