Публікація

Відкрито реєстрацію на новий курс для адвокатів «Застосування норм міжнародного гуманітарного права в національному правосудді»

12July 2022
Запрошуємо адвокатів на безоплатний онлайн курс «Застосування норм міжнародного гуманітарного права в національному правосудді». Уперше курс розроблено саме «під» практикуючих адвокатів, які зацікавлені в поглибленні знань та професійній самореалізації в сфері  МГП та дотримання його норм в національній судовій практиці.
Тренінг складається з 2 вебінарів:
1. Основи міжнародного гуманітарного права” (3 години).
2. Практичне застосування норм міжнародного гуманітарного права (3 години).
  • Важливо. Участь в обох вебінарах обов'язкова.
Захід проводитиметься 13 та 20 липня з 10 до 13.
Тренери:
Для участі необхідно заповнити онлайн-заявку, натиснувши за посиланням: ТУТ.
  • Кінцевий строк реєстрації: 12 липня 2022 року до 19.00.

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітнього напрямку УГСПЛ Ольги Семенюк, [email protected].


Розроблення цього курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: