Публікація

VІ Відкритий дебатний турнір з прав людини з нагоди 40 річниці заснування УГГ

18November 2016

Цьогоріч традиційний VІ міжвузівський відкритий дебатний турнір з прав людини серед команд юридичних клінік приєднується до 40-ї річниці заснування Української Гельсінської групи та стосується обговорення актуальних питань прав людини і їх взаємодії з державою. Цей до речі буде однією із перших спроб співпраці юридичного клінічного руху з освітнім напрямом УГСПЛ, що може стати системною.

VІ Відкритий дебатний турнір з прав людини з нагоди 40 річниці заснування УГСПЛ

Турнір відбудеться 18-19 листопада 2016 року у Освітньому домі з прав людини (м. Чернігів) та у м. Києві.

Організатори: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Асоціація юридичних клінік України.

Організації-партнери: український офіс ОБСЄ, Міжнародний фонд “Відродження”.

До турніру будуть відібрані 8 команд юридичних клінік ВНЗ України (перевага буде надаватися членам Асоціації юридичних клінік України та партнерам УГСПЛ).

Щиро запрошуємо юридичні клініки зголошуватися на участь у дебатному турнірі, що вже став традиційним конкурсом професійної ораторської майстерності студентів-клініцистів.

Для участі у відборі на Турнір команди юридичної клініки потрібно до 7.11.2016 включно на електронну пошту ([email protected]):

1) Направити листа, у якому зазначити ПІБ, моб. тел. та електронну пошту обох учасників команди та їх керівника (у разі бажання взяти участь), які планують приїхати на турнір, дві з запропонованих тем турніру 2016, за якими команда була б готова дебатувати (безпосередня тема команді буде визначена після відбору команд 9.11.2016);

2) До листа додати або у листі зазначити реквізити протокольного рішення юридичної клініки, яким на внутрішньому відборі у ВНЗ команда була визначена переможцем і делегована до участі у Турнірі;

3) Есе команди (за тематикою Турніру 2016, до 2 сторінок А4, з зазначенням: назви есе, прізвищ та імен авторів, повної назви юридичної клініки), на підставі аналізу яких буде здійснено відбір до участі. Допускаємо, що кращі есе будуть оприлюднені, їх направлення є згодою авторів на оприлюднення.

Детальне положення про Дебатний турнір 2016 і його вибір тем – у прикріпленому файлі.

Ключові дати Турніру:

7.11.2016 – кінцевий термін надсилання пакетів заявок на турнір.

9.11.2016 – завершення відбору і повідомлення командам про їх участь, повідомлення кожній команді конкретної теми на чвертьфінал та теми на фінал Дебатного турніру.

18.11.2016, перша половина дня – реєстрація учасників.

18.11.2016, друга половина дня – чвертьфінал Дебатного турніру, півфінал Дебатного турніру, після раунду запитань визначаються 2 команди-фіналісти.

19.11.2016, перша половина дня – фінал Дебатного турніру, дебатним двобоєм визначаються команди, що зайняли 1 та 2 місце у турнірі. Відбувається нагородження переможців та учасників турніру, загальне фотографування.

19.11.2016, друга половина дня – команди-фіналісти беруть участь у форумі за технологією “Hard talk” з лідерами УГСПЛ. Команди-учасниці турніру виступають аудиторією Форуму.

Організатори забезпечать відшкодування проїзду до місця проведення заходу, проживання і харчування учасників.

Захід проводиться Українською Гельсінською спілкою з прав людини у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”  при підтримці програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Уточнюючі запитання можуть бути задані на електронну пошту ([email protected]) та за тел. 066-7442336 (Андрій Галай).

Автор: Andrii O. Halai (LLM, Dr. Habil. (Law), As. Prof.)

Phone: +38 066 7442336; Email: [email protected]

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: