Публікація

Вебінар «Звільнення педагога за вчинення аморального проступку»

23May 2023

Педагог може втратити роботу через поведінку, яка компрометує його перед учнями? І що ж таке «аморальний проступок» та чи завжди він пов’язаний з виконанням трудових функцій педагога? 

23 травня 2023 року пропонуємо вам взяти участь у вебінарі та обговорити тему «Звільнення педагога за вчинення аморального проступку».

Під час зустрічі експертка роз’яснить хто, за що, як, а головне навіщо може бути звільнений за п. 3 ст. 41 КЗпП України.

Учасники також дізнаються про:

–      працівників, які виконують виховні функції, та кого звільняти за аморальний проступок не можна;

–      поняття аморального проступку та правові наслідки аморальної поведінки;

–      окремі аспекти звільнення педагога за пости у соцмережах;

–      порядок припинення трудового договору за п. 3 ст. 41 КЗпП України;

–      практику вирішення судами спорів про звільнення за п. 3 ст. 41 КЗпП України.

Вебінар буде актуальний для педагогічних працівників, юристів, фахівців та спеціалістів органів освіти, адвокатів, що надають правничу допомогу учасникам освітнього процесу, правозахисників. 

Коли: 23 травня з 16:00 до 17:30 год.

Де: платформа ZOOM 

Спікерка: Олена Рим, доктор юридичних наук, професор кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка, експерт Українського центру соціально-правових досліджень, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини.

 Для участі у вебінарі заповніть онлайн-заявку: https://forms.gle/uB1nuLJtKF1wUzcu5 


Кінцевий строк реєстрації: 22 травня 2023 року. Напередодні вебінару учасники отримають посилання за яким відбуватиметься захід. 

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:
Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube


Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine  USAID Україна «Права людини в дії» .

 У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: