Публікація

Вебінар: «Затримання під час збройного конфлікту»

23January 2023

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує суддів, адвокатів, прокурорів та інших правників на вебінар, який відбудеться 23 січня об 11:00, щодо затримання під час збройного конфлікту.  

Збройний конфлікт з росією характеризується систематичними і масовими затриманнями не тільки військовослужбовців, а також цивільних осіб, як інколи здається, без жодних на те підстав. Та чи будь-яке інтернування військовополонених законне, а затримання цивільних – свавільне, відповідно до міжнародного гуманітарного права? 

На вебінарі розглянемо ситуації, коли затримання під час збройного конфлікту є законним та яким захистом користуються затримані. А також обговоримо правове регулювання затримання під час НМЗК.

Спікерка: Анна Козьменко – юристка Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини, адвокатка, яка з 2019 року представляє інтереси потерпілих в ЄСПЛ і має 5 виграних справ, нині є представником військового марокканця Брахіма Саадуна, засудженого в ДНР до смертної кари та звільненого у вересні 2022 року. 

Формат проведення онлайн на платформі ZOOM. 

Вебінар відбудеться 23 січня. Початок об 11:00.

Для участі заповніть анкету за посиланням

Дедлайн подачі заявок – 21 січня 2022.  

За день до початку вебінару зареєстрованим учасникам надійде лист з посиланням на конференцію. 

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітнього напрямку УГСПЛ Ольги Семенюк, за електронною поштою [email protected], або по телефону 050-965-31-47. 

Вебінар впроваджуватиметься в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: