Публікація

Вебінар «Як забезпечити права дитини в школі»

16August 2023

Українська Гельсінська спілка запрошує на вебінар «Як забезпечити права дитини в школі» з Олександром Войтенком. Олександр Войтенко – історик, тренер неформальної освіти, співавтор платформи Stories that Move, співавтор та автор посібників з громадянської освіти та прав людини, історичної пам’яті, освітній експерт з прав людини Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та експерт УГСПЛ.

Олександр Войтенко. Фото з особистої сторінки Facebook.

Вебінар буде корисним для педагогічних працівників, керівників закладів освіти, батьків, соціальних працівників, юристів, представників організацій громадського суспільства, студентів юридичних та педагогічних закладів вищої освіти,  інших осіб, зацікавленим у даній темі. 

Під час вебінару розглянемо: чому права людини визначають функціональні можливості педагогів та як краще організувати освітній простір на основі підходу, що базується на повазі до прав людини та прав дитини. 

У форматі дискусії розберемо реальні кейси, які стосуються поваги до приватності та особистої свободи, свободи висловлювання поглядів, віросповідання, інклюзії та недискримінації. Поміркуємо, які права дитини опинилися під загрозою в умовах війни та як цьому зарадити. Окремо поглянемо на практику залучення дітей до процесу ухвалення рішень та обговоримо важливість цього.

План вебінару:

  1. Права дитини, як рамкові умови функціонування школи.
  2. Як розпізнати порушення прав дитини?
  3. Вчитель та права дитини.
  4. Участь дітей в ухваленні  рішень.

Коли: 16 серпня з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM 

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за даним лінком: https://forms.gle/XFNNbiTcAcutb3GQ6 

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: