Публікація

Вебінар «Що потрібно знати журналістам про міжнародне гуманітарне право?» з адвокатом Максимом Тимочком

25May 2021

УГСПЛ та ГО “Інформаційний прес центр” (IPC) запрошує журналістів з Півдня України та інших областей 25 травня (вівторок), з 16.00 до 18.00 на вебінар «Що потрібно знати журналістам про міжнародне гуманітарне право?».

Тренер – Max Tymochko, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини.

Під час вебінару учасники:

  • ознайомляться з основами міжнародного гуманітарного права (МГП),
  • навчаться розрізняти види збройного конфлікту і визначати статус їх учасників,
  • дізнаються про специфіку роботи журналістів відповідно до норм МПУ – про особливості збору та подачі інформації про воєнні злочини і злочини проти людяності.

Бажаючих взяти участь у вебінарі просимо ✍️зареєструватися до 18.00 21 травня (п’ятниця). Запрошені учасники отримають детальну інструкцію, як підготуватися і підключитися до трансляції, яка буде проводитися на платформі ZOOM.

Реєстраційна форма за посиланням: https://cutt.ly/Sb2DaDY. 

Надалі ми надішлемо Вам детальну інструкцію, як підготуватися і підключитися до трансляції.

Щоб не забути про захід, відмічайтесь у події Вебінар «Що потрібно знати журналістам про міжнародне гуманітарне право?», і Фейсбук нагадає про неї.

Вебінар проводиться завдяки спільному проєкту Інформаційного прес-центру та міжнародної організації Internews, яка впроваджує «Медійну програму в Україні», у співпраці із УГСПЛ, яка впроваджує Програму “Права людини в дії”. Обидві програми фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: