Публікація

Вебінар «Роль керівника закладу освіти в умовах воєнного стану: реалії та виклики». Встигніть долучитися!

20March 2024

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує керівників освітніх закладів та педагогів на вебінар «Роль керівника закладу освіти в умовах воєнного стану: реалії та виклики», який 20 березня проведуть Надія Кравченко та Віктор Громовий.

Вебінар буде корисним для керівників і педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, батьків, здобувачів освіти, працівників центрів позашкільного розвитку й ІППО, та представників організацій громадянського суспільства.

Під час вебінару учасники дізнаються: 

  • як змінились очікування суспільства від школи та директора закладу освіти під час воєнного стану;
  • чи можливо виправдати очікування від школи;
  • як освітньому закладу діяти в правовому полі;
  • яким чином в умовах війни впроваджувати освітні реформи. 

Також спікери пояснять, що має зробити директор для забезпечення функціонування закладу освіти в умовах воєнного стану та як залучати педагогів і зберегти їхню працездатність. 

Спікери вебінару: 

  • Надія Кравченкодиректорка ліцею «Максимум» Кропивницької міської ради, тренерка програми «Демократична школа»
  • Віктор Громовий — консультант Одеського центру професійного розвитку педагогічних працівників, шеф-редактор порталу «Освітня політика».

Коли: 20 березня 2024 р. з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM 

Щоб долучитися до вебінару, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/v5V9tTTN9JR79jgV8

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Дар’ї Полтавської, за електронною поштою [email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: