Публікація

Вебінар “Політика “перехідного періоду” VS політика “правосуддя перехідного періоду”: взаємовиключення чи синергія?”

23February 2022

Запрошуємо 23 лютого з 16 год. до 17 год. 30 хв. на вебінар “Політика “перехідного періоду” VS політика “правосуддя перехідного періоду”: взаємовиключення чи синергія?”. Вебінар присвячено питанням формування політик подолання наслідків збройної агресії проти України в конфліктний і постконфліктний періоди, а також інтеграції в державні політики заходів захисту прав людини (зокрема, людей, уражених конфліктом або “жертв”).

Учасники вебінару матимуть можливість дізнатися про “підводні камені” процесів формування державних політик, спрямованих на подолання наслідків війни, а також про дискусії навколо формування “української моделі перехідного правосуддя”. Студенти юридичних клінік познайомляться з підставами розроблення  законопроєкту Про засади державної політики перехідного періоду, досвідом пост-конфліктного врегулювання країн світу, дізнаються про палкі дискусії в процесі вибору моделей пост-конфліктного врегулювання в Україні. За результатами дискусії учасники зможуть зрозуміти відмінності між різними концепціями пост-конфліктного врегулювання,  між політикою перехідного періоду та концепцією  правосуддя перехідного періоду та визначити основні виклики.

Ми рекомендуємо захід в першу чергу студентам та студенткам юридичних клінік, а також всім, кого цікавлять такі теми:

  • підстави розроблення законопроєкту “Про засади державної політики перехідного періоду”,
  • досвід пост-конфліктного врегулювання країн світу,
  • дискусії, що точаться навколо процесу вибору моделей пост-конфліктного врегулювання в Україні.

Спікери:

Олена Семьоркіна, заслужений юрист України, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ;
Степан Золотар, Директор Директорату розбудови миру у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Модераторка: Валентина Потапова, керівниця освітнього напрямку УГСПЛ.

Для реєстрації натисніть ТУТ.

Захід організовано в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка впроваджується УГСПЛ.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: