Публікація

Вебінар “Перехідне правосуддя в роботі Прокуратури АРК”

30April 2020

Шість років тому Росія незаконно окупувала кримський півострів.

Мало хто міг припустити, що у 21 столітті можна зважитись на окупацію частини території незалежної держави. Що тепер треба робити, аби притягнути до відповідальності винних в окупації та воєнних злочинах?

Говоритимемо про це  через призму  концепції  перехідного правосуддя з представником Прокуратури Автономної Республіки Крим під час вебінару на тему: “Перехідне правосуддя з огляду на специфіку роботи правоохоронних органів АР Крим та м. Севастополь (проблематика кваліфікації воєнних злочинів, здобуття належних доказів за відсутності фактичного доступу до території, кримінальне провадження in absentia – спеціальне кримінальне провадження)”.

Під час вебінару Ви також дізнаєтесь:

  • про особливості роботи правоохоронних органів у “вигнанні”
  • значення Прокуратури Автономної Республіки Крим (АР Крим) в імплементації перехідного правосуддя
  • проблеми, з якими стикаються правоохоронні органи автономії під час розслідування як воєнних, так загальнокримінальних злочинів.

Довідково.

Перехідне правосуддя – це система правових заходів, судових та несудових, які застосовуються для переходу держави від збройного конфлікту до пост-конфліктного періоду та миру через подолання його наслідків і встановлення запобіжників, які унеможливлять повторення конфліктів. Напрями перехідного правосуддя – відшкодування збитків жертвам конфлікту, неупереджене судочинство щодо воєнних злочинців, правдиве відтворення фактів та подій під час війни, інституційні реформи задля мирного майбутнього. Кожна країна, яка пережила конфлікт, розробляє власну концепцію та модель перехідного правосуддя, адаптуючи іноземний досвід та передові практики із врахуванням місцевих особливостей. Більше дізнатись про українську концепцію можна тут.

 

Учасники/ці зможуть поділитися своїми думками та поставити запитання у коментарях.

Здійснюватиметься пряма трансляція.

 

Спікер: начальник управління Прокуратури АРК Євген Комаровський

 

📌 Участь безкоштовна.

📝Просимо попередньо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/SVG639gwTokk87Pv8  до  30 квітня 2020 року (до 10:00). Реєстрація дозволить Вам завчасно нагадати про вебінар.

 

Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим та Прокуратурою Автономної Республіки Крим

 

⏰Коли: 30 квітня з 12:00 до 13:00

🌏Де: Фейсбук. Сторінка Української Гельсінської спілки з прав людини https://www.facebook.com/Ugspl, сторінка Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим https://www.facebook.com/ppu.gov.ua/, сторінка Прокуратури АР Крим https://www.facebook.com/prok.arkrym/

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: