Публікація

Вебінар «Перехідне правосуддя в Україні: виклики в роботі правозахисників та суб’єктів надання правової допомоги»

24May 2019

Запрошуємо вас до участі у вебінарі 23 і 24 травня об 11.00, тривалістю 1 год.

За 2 години сумарно Ви дізнаєтеся про відносно нове явище в історії України – перехідне правосуддя. Загалом його можна визначити як правила (принципи, норми), за якими ми житимемо після закінчення збройного конфлікту на Донбасі: як відшкодовуватимемо збитки, яку відповідальність понесуть воєнні злочинці, що зробимо для неповторення конфлікту та як відтворюватимемо цю історію у своїй пам’яті.

У ході прослуховування семінару Ви отримаєте відповіді на такі запитання:

  1. У чому сутність правосуддя перехідного періоду?
  2. Які його ключові напрямки?
  3. Що нам дає досвід країн, що пройшли шлях від кризи воєнного часу до забезпечення стабільності у пост-конфліктному суспільстві?
  4. Які позитивні зміни вже відбулися в Україні? Які існують недоліки та як вплинути на ефективність процесу?

Наприкінці кожної годинної сесії заплановано 20 хвилин для того, щоб задати свої запитання.

Щоб прослухати вебінар натисніть сюди: https://www.youtube.com/watch?v=5me0KVJT4Us&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0wzT6rikz7hKgHAX9Ldi8sng-yNdtK8FHx8BVqS3YDGUg49Fa8sVn-ckg

Захід здійснюється в рамках Програми «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53.

Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: