Публікація

Дискусія “Освітні лабіринти на шляху інтеграції молоді з ТОТ: здобутки та поразки 2021 року”

28February 2022

Запрошуємо 28 лютого о 12 год. 30 хв. на дискусію “Освітні лабіринти на шляху  інтеграції  молоді з ТОТ: здобутки та поразки 2021 року”. Захід присвячено висвітленню основних бар’єрів в інтеграції молоді з ТОТ, які пов’язані з реалізацією права на освіту. 

Окупація Криму та частини Донбасу триває вже 8 років, на окупованих територіях навчається біля півмільйона дітей, майже кожний десятий школяр України,  за цей час на окупованих територіях близько 150 тис. дітей стали випускниками.

Одним з прав, яке гарантовано державою є право на освіту.  Право на освіту це не лише право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, а і можливість свідомо будувати своє життя в суспільстві.  Саме тому у 2021 році у низькі стратегічних документів держави були поставлені завдання щодо покращення доступу до освіти задля інтеграції молоді з ТОТ.  

Здавалось, що майже все зроблено задля забезпечення доступу до  української освіти як  важливого чинника для збереження зв’язків з окупованою територією, та для сприяння інтеграції мешканців ТОТ. 

Але знову в українському суспільстві розпочата дискусія щодо освітньої інтеграції молоді з ТОТ в площині “зрада чи перемога” . 

Під час дискусії експерти УГСПЛ та ГО “Донбас СОС” спробують проаналізувати здобутки та поразки 2021 року у  забезпеченні  інтеграції молоді з ТОТ, які пов’язані з реалізацією права на освіту.  

 

Спікери/ки: 

Валентина Потапова керівниця освітнього напрямку УГСПЛ. Тема виступу:  «Результати моніторингу  вступної кампанії 2021 через Центри Крим – Україна / Донбас -Україна»;

Леонід Сітченко юрист громадської приймальні УГСПЛ з питань Криму. Тема виступу: «Проблеми визнання результатів та термінів навчання в вищої школі»;

Артемчук Віолета – головна кооринаторка ГО “Донбас СОС”. Тема виступу: «Адаптація студентів з ТОТ  – проблеми та можливі шляхи вирішення».

 

Дискусія відбудеться онлайн на платформі ZOOM з прямою трансляцією у Фейсбук. Долучитись до події та поставити питання експертам можуть всі охочі.

Посилання на зум: 

https://zoom.us/j/95606671584?pwd=V3lzUWg2eU83NFZYK3JsN0pLZTM3dz09,

ідентифікаційний код: 956 0667 1584, пароль: 736996.

 

Трансляція у FACEBOOK відбуватиметься на сторінці УГСПЛ за посиланням:

https://www.facebook.com/Ugspl.

 

Захід організовано в рамках програми USAID Ukraine «Права людини в дії», яка впроваджується УГСПЛ.

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: